דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

תושבים יקרים,

יותר מ-130 שנים חלפו מאז נחפרה הבאר הראשונה במושבה הציונית ראשון לציון, ויצאה קריאת החדווה "מצאנו מים!".

סאלי לוי- מנכלית מניב

גם היום, מהווים המים את הבסיס והיסוד לקיום החיים, ותושבי העיר נהנים מאספקת מי בארות טבעיים אותם אנו מפיקים בדרכים טכנולוגיות מתקדמות מרשת בארות הפרוסה ברחבי העיר.

הבנת חשיבותם של המים לחיים היא שעומדת בבסיס פעילותנו במניב, ממנה נגזרת האחריות המוטלת על אנשי התאגיד, האחראים לאיכות ואמינות אספקת המים לכם, תושבי העיר ראשון לציון, ולשירות שאתם מקבלים.

תאגיד המים "מניב ראשון בע"מ", הוקם בשנת 2002 והוא מראשוני תאגידי המים בישראל, וחלוץ באופן פעילותו. אנו פועלים על פי נהלים סדורים שגובשו ברוח חזון החברה לשמש מודל איכותי בתחום ניהול ופיתוח משק מים עירוני מתקדם, בעל ערך לתושבי העיר, תוך הקפדה על מקצועיות, שירותיות והוגנות.

בצד אספקת המים לתושבים, מטפל התאגיד באיסוף והולכת השפכים, כמו גם בטיפול במי הנגר העילי תוך התייחסות מיוחדת לערכי איכות סביבה, המשליכים על איכות החיים של כולנו. בהקשר זה אציין כי מניב ראשון הוא מהתאגידים הבודדים המטפלים גם בתחום הניקוז. כחלק מכך, אנו שוקדים ללא הרף על פיתוח מערכות הולכה מיטביות למי הגשם, ועל הכנת המערכות לימי החורף.

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם עיריית ראשון לציון והעומד בראשה, מר דב צור, במטרה להיות עיר פורצת דרך בכל הקשור לטיפול בניקוז מי גשמים. אנו אוגמים את מי הגשמים, מחדירים אותם למי התהום ומשתמשים ב"מי גשם ממוחזרים" להשקיית הגינון הציבורי, אצטדיון הכדורגל והאמפי-פארק החדש במערב העיר. תהליך זה, חוסך במשאבי טבע חיוניים ובמשאבים עירוניים המופנים לרווחת התושבים.

כחלק מייעוד התאגיד והאחריות הכוללת לתפקודן האפקטיבי של מערכות המים, הביוב והניקוז במרחב השטח המוניציפאלי של העיר ראשון לציון, פועל התאגיד ללא הרף לשדרוג תשתיות המים, הביוב והניקוז בעיר, תוך השקעת משאבים כספיים משמעותיים. מאז קום התאגיד, הוחלפו ברחבי העיר כ–300 ק"מ של תשתיות מים וביוב, והוקמו מתקני מים וביוב חדישים, בהשקעה של יותר מ–485 מיליון שקלים.

בצד ההיבטים ההנדסיים, חרתנו על דגלנו להעניק לתושבי העיר שירות מקצועי, איכותי ויעיל בכל תחומי הפעילות שלנו, ואנו מקפידים על כך.

אתר האינטרנט המחודש של התאגיד הוא נדבך חשוב בתפיסת השירות אותה אנו מובילים. האתר מאפשר לכם, צרכני התאגיד, לקבל מידע כללי רחב, מידע אישי ותשתית לביצוע מרבית הפעולות בלחיצת כפתור, בזמן שלכם, מהמחשב שלכם. האתר נגיש ומונגש לכלל האוכלוסייה, וכולי תקווה כי תמצאו בו ערך.

אנו במניב מתחייבים להמשיך להעניק לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר, מתוך ראייה כוללת של מכלול צרכיכם ושמירה על זכויותיכם.

לשירותכם בכל עת,

סאלי לוי
מנכ"לית מניב ראשון