מניב לשירותכם, גם בוואטסאפ

פיילוט חדש במסגרת השירות לתושבי ראשון לציון:  מניב לשירותכם, גם בוואטסאפ

פיילוט חדש במסגרת השירות לתושבי ראשון לציון: מניב לשירותכם, גם בוואטסאפ

חברת המים "מניב ראשון" תשיק בשבועות הקרובים שירות חדש: "מניב בוואטסאפ" (WhatsApp). במסגרת הפיילוט, תושבי ראשון לציון יוכלו לקבל מענה לפניותיהם במשלוח הודעות בוואטסאפ למספר 054-2685297.

ערוץ השירות החדש של חברת המים "מניב ראשון" יתווסף לקבלת הקהל, למרכז השירות הטלפוני ולאתר האינטרנט המורחב והמפורט, שכבר מספקים מענה לתושבים. 

במסגרת השירות החדש ניתן יהיה לפנות בנושא צרכנות מים ושירות לקוחות, ביניהם בירורים שונים, תשלומים של חשבונות המים, אוכלוסיות מיוחדות ועוד.

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך: "מאז כניסתי לתפקיד חרטתי על דגלי את נושא השירות לתושב. אני שמח שאנו עושים עוד צעד משמעותי במהפכת השירות עבור התושבים. השירות החדש יקל וייעל את השירות, תוך התחייבות שלנו למתן מענה מקצועי ובזמן המהיר ביותר שנוכל. האפשרות לפנות בהודעת ווטסאפ תנגיש את השירות ותסייע לנו להשתפר ולהעניק את השירות המיטבי עבור התושבים."

מנכ״לית ״מניב ראשון״, סאלי לוי, אמרה כי "אנחנו עושים מאמץ כל הזמן לשלב את החדשנות במערך השירות שלנו. כניסתה של מניב לוואטסאפ תאפשר לקהלים נוספים לקבל שירות נגיש, זמין, אמין ואיכותי. הפיילוט נעשה בתיאום עם העירייה ובמסגרת מהפכת השירות לתושבי ראשון לציון".

השירות החדש יינתן באמצעות משלוח הודעות וואטסאפ למספר 054-2685297 במסגרת שעות קבלת הקהל: ימים א', ג', ד', ה' בין השעות 08:30-14:30; יום ב' בין 08:30-12:30 ובין 16:00-18:30.

"מניב ראשון" היא חברת המים, הניקוז והביוב של תושבי ראשון לציון. החברה הוקמה בשנת 2002, והייתה הראשונה, אשר זכתה לרישיון הפעלה במסגרת חוק תאגידי מים וביוב. "מניב ראשון" עומדת בחמישה תקני ISO ונחשבת למצטיינת בישראל במסגרת המדד הממשלתי של תאגידי מים. 


מניב בוואטסאפ